
Wholesale Cute Cat Claw Earrings For Women Copper Inlaid Zircon With Heart And Animal Patterns
Wholesale Cute Cat Claw Earrings For Women Copper Inlaid Zircon With Heart And Animal Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images




Wholesale Cute Cat Claw Earrings For Women Copper Inlaid Zircon With Heart And Animal Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Animals,Zodiac |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























