
Wholesale Detachable Ferris Wheel Earrings And Fashion Luxury Ring Stainless Steel 18K Gold Plated With Geometric Round Stars Sun And Moon Clouds Cosmic Patterns For Women
Wholesale Detachable Ferris Wheel Earrings And Fashion Luxury Ring Stainless Steel 18K Gold Plated With Geometric Round Stars Sun And Moon Clouds Cosmic Patterns For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Round,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Cosmic |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images








Wholesale Detachable Ferris Wheel Earrings And Fashion Luxury Ring Stainless Steel 18K Gold Plated With Geometric Round Stars Sun And Moon Clouds Cosmic Patterns For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Round,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Cosmic |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Round,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Cosmic |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























