Wholesale Digital Quartz Movement Watch With Printed Logo Silicone Strap And Case Stainless Steel Clasp Round Shape For Male Students
Wholesale Digital Quartz Movement Watch With Printed Logo Silicone Strap And Case Stainless Steel Clasp Round Shape For Male Students
| Case Material | Silicone |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $12.74
-65%$12.74
$4.46More Images
Wholesale Digital Quartz Movement Watch With Printed Logo Silicone Strap And Case Stainless Steel Clasp Round Shape For Male Students
| Case Material | Silicone |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Silicone |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |





















