
Wholesale Doublesided Hollowout Fullautomatic Men's Watch Alloy Stainless Steel Mineral Strengthened Glass Mirror Round Business Style Waterproof Luminous
Wholesale Doublesided Hollowout Fullautomatic Men's Watch Alloy Stainless Steel Mineral Strengthened Glass Mirror Round Business Style Waterproof Luminous
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 81g |
Original: $11.92
-65%$11.92
$4.17More Images





Wholesale Doublesided Hollowout Fullautomatic Men's Watch Alloy Stainless Steel Mineral Strengthened Glass Mirror Round Business Style Waterproof Luminous
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 81g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 81g |





















