
Wholesale Ear Nail Stainless Steel Gold Plated Inlaid With Artificial And Semiprecious Stones Geometric Style
Wholesale Ear Nail Stainless Steel Gold Plated Inlaid With Artificial And Semiprecious Stones Geometric Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2*8*5Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images







Wholesale Ear Nail Stainless Steel Gold Plated Inlaid With Artificial And Semiprecious Stones Geometric Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2*8*5Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2*8*5Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























