
Wholesale Earrings Acrylic Geometric Baking Paint Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 30g |
Original: $1.21
-65%$1.21
$0.42More Images
















Wholesale Earrings Acrylic Geometric Baking Paint Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 30g |























