🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Earrings Copper Geometric Letter Electroplated Highend For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 11g |
Select Color
From $0.98
Original: $2.79
-65%Wholesale Earrings Copper Geometric Letter Electroplated Highend For Women—
$2.79
$0.98More Images





Wholesale Earrings Copper Geometric Letter Electroplated Highend For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 11g |























