
Wholesale Earrings Copper Heart Shaped Cartoon Style Electroplated
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $3.24
-65%$3.24
$1.13More Images




Wholesale Earrings Copper Heart Shaped Cartoon Style Electroplated
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























