
Wholesale Earrings Copper Light Luxury Geometric U Shaped Zircon Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $2.53
-65%$2.53
$0.89More Images




Wholesale Earrings Copper Light Luxury Geometric U Shaped Zircon Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























