
Wholesale Earrings Copper Plated 14K Gold Heart Shape Cross Style For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Instagram Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
More Images






Wholesale Earrings Copper Plated 14K Gold Heart Shape Cross Style For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Instagram Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Instagram Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























