
Wholesale Earrings Copper S925 Silver Inlaid Zircon Geometric Flower Style For Women
| Gender | Flower Geometric Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images





Wholesale Earrings Copper S925 Silver Inlaid Zircon Geometric Flower Style For Women
| Gender | Flower Geometric Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Flower Geometric Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |





















