
Wholesale Earrings Copper Sweet Style Geometric Drop Shape Inlaid Zircon
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images









Wholesale Earrings Copper Sweet Style Geometric Drop Shape Inlaid Zircon
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























