
Wholesale Earrings Titanium Steel 925 Silver Zircon Geometric Electroplating Style For Women
Wholesale Earrings Titanium Steel 925 Silver Zircon Geometric Electroplating Style For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
More Images







Wholesale Earrings Titanium Steel 925 Silver Zircon Geometric Electroplating Style For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























