
Wholesale Electroplated Geometric Roman Numerals Singlesided Black And White Shell Pendant Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women Made Of Stainless Steel
Wholesale Electroplated Geometric Roman Numerals Singlesided Black And White Shell Pendant Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women Made Of Stainless Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,White Seashell,Acrylic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images








Wholesale Electroplated Geometric Roman Numerals Singlesided Black And White Shell Pendant Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women Made Of Stainless Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,White Seashell,Acrylic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,White Seashell,Acrylic |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















