
Wholesale Elegant Geometric Heart Pendant Necklace For Women Stainless Steel And Titanium Steel 18K Gold Plated
Wholesale Elegant Geometric Heart Pendant Necklace For Women Stainless Steel And Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $4.21
-65%$4.21
$1.47More Images





Wholesale Elegant Geometric Heart Pendant Necklace For Women Stainless Steel And Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























