
Wholesale Elegant Retro Heart Shape 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Pearl Earrings For Women
Wholesale Elegant Retro Heart Shape 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Pearl Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Structure | Heart Shape |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images










Wholesale Elegant Retro Heart Shape 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Pearl Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Structure | Heart Shape |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Structure | Heart Shape |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























