
Wholesale Elegant Twocolor Imitation Pearl Earrings Copper Geometric Rhombus Zirconia Design Jewelry For Women
Wholesale Elegant Twocolor Imitation Pearl Earrings Copper Geometric Rhombus Zirconia Design Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exotic,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $3.10
-65%$3.10
$1.08More Images



Wholesale Elegant Twocolor Imitation Pearl Earrings Copper Geometric Rhombus Zirconia Design Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exotic,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exotic,Geometry |
| Weight | 10g |























