
Wholesale Exotic Vintage Gold Plated Stainless Steel Cross Chain Portrait Pendant Jewelry Set With Eye Shaped Earrings For Women
Wholesale Exotic Vintage Gold Plated Stainless Steel Cross Chain Portrait Pendant Jewelry Set With Eye Shaped Earrings For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Exotic,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $6.69
-65%$6.69
$2.34More Images




Wholesale Exotic Vintage Gold Plated Stainless Steel Cross Chain Portrait Pendant Jewelry Set With Eye Shaped Earrings For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Exotic,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Lady,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Exotic,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















