
Wholesale Fabric Exaggerated Flower Pattern Duckbill Clip Pin Brooch With Electroplating
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Flowers,Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Wholesale Fabric Exaggerated Flower Pattern Duckbill Clip Pin Brooch With Electroplating
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Flowers,Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decoration |
|---|---|
| Gender | Flowers,Women's |
| Material | Cloth |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























