
Wholesale Fashion Casual Quartz Ladies Watch With Alloy Case And Strap Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Single Folding Buckle Stainless Steel Clasp Spiral Crown
Wholesale Fashion Casual Quartz Ladies Watch With Alloy Case And Strap Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Single Folding Buckle Stainless Steel Clasp Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $6.22
-65%$6.22
$2.18More Images






Wholesale Fashion Casual Quartz Ladies Watch With Alloy Case And Strap Round Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Single Folding Buckle Stainless Steel Clasp Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















