
Wholesale Fashion Jewelry Set Ferris Wheel Fantasy Zircon Minimalist Electroplated Titanium Steel Women's Earrings Necklaces And Hand Accessories
Wholesale Fashion Jewelry Set Ferris Wheel Fantasy Zircon Minimalist Electroplated Titanium Steel Women's Earrings Necklaces And Hand Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.48
-65%$3.48
$1.22More Images



















Wholesale Fashion Jewelry Set Ferris Wheel Fantasy Zircon Minimalist Electroplated Titanium Steel Women's Earrings Necklaces And Hand Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























