
Wholesale Fashion Jewelry Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Round Bead Eight Pointed Star Sun And Moon Clouds Universe Pendant Necklace Bracelet For Women
Wholesale Fashion Jewelry Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Round Bead Eight Pointed Star Sun And Moon Clouds Universe Pendant Necklace Bracelet For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Fashion,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images





Wholesale Fashion Jewelry Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Round Bead Eight Pointed Star Sun And Moon Clouds Universe Pendant Necklace Bracelet For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Fashion,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Fashion,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 40g |























