
Wholesale Fashion Joker Necklace Copper Inlaid Zircon Geometric Y Shaped Clavicle Chain With Tassel Electroplated Women's Accessories
Wholesale Fashion Joker Necklace Copper Inlaid Zircon Geometric Y Shaped Clavicle Chain With Tassel Electroplated Women's Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.24
-65%$3.24
$1.13More Images






Wholesale Fashion Joker Necklace Copper Inlaid Zircon Geometric Y Shaped Clavicle Chain With Tassel Electroplated Women's Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























