Wholesale Fashion Luminous Quartz Sports Watch Plastic Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
Wholesale Fashion Luminous Quartz Sports Watch Plastic Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Weight | 300g |
Original: $4.09
-65%$4.09
$1.43More Images
Wholesale Fashion Luminous Quartz Sports Watch Plastic Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Weight | 300g |





















