
Wholesale Fashion Rings Metal Blooming Flowers Minimalist Style Electroplating Unisex Jewelry
Wholesale Fashion Rings Metal Blooming Flowers Minimalist Style Electroplating Unisex Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images





Wholesale Fashion Rings Metal Blooming Flowers Minimalist Style Electroplating Unisex Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Minimalist |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























