
Wholesale Fashion Simple Rotating Four Leaf Clover Copper Ring Geometric Style 18K Gold Plated
Wholesale Fashion Simple Rotating Four Leaf Clover Copper Ring Geometric Style 18K Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.44
-65%$2.44
$0.85More Images

















Wholesale Fashion Simple Rotating Four Leaf Clover Copper Ring Geometric Style 18K Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























