🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore
Wholesale Fashion Square Quartz Watch With Silicone Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle For Men And Women
Wholesale Fashion Square Quartz Watch With Silicone Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle For Men And Women
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Select Color
From $0.88
Original: $2.50
-65%Wholesale Fashion Square Quartz Watch With Silicone Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle For Men And Women—
$2.50
$0.88More Images
Wholesale Fashion Square Quartz Watch With Silicone Strap Alloy Case And Stainless Steel Buckle For Men And Women
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |





















