
Wholesale Fashion Stainless Steel And Titanium Steel Ferris Wheel Jewelry Set With Opal Faceted Stone Brushed Surface 18K Gold Electroplated For Women
Wholesale Fashion Stainless Steel And Titanium Steel Ferris Wheel Jewelry Set With Opal Faceted Stone Brushed Surface 18K Gold Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.17
-65%$4.17
$1.46More Images





















Wholesale Fashion Stainless Steel And Titanium Steel Ferris Wheel Jewelry Set With Opal Faceted Stone Brushed Surface 18K Gold Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















