
Wholesale Fashion Waterproof Quartz Ladies Watch With Stainless Steel Band And Round Dial
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Glass | Pattern Cutting Glass |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Watch Needle | Four-Leaf Clover Second Hand |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $11.38
-65%$11.38
$3.98More Images







Wholesale Fashion Waterproof Quartz Ladies Watch With Stainless Steel Band And Round Dial
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Glass | Pattern Cutting Glass |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Watch Needle | Four-Leaf Clover Second Hand |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Glass | Pattern Cutting Glass |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Watch Needle | Four-Leaf Clover Second Hand |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















