
Wholesale Fashion Woven Texture Titanium Steel And Pearl Earrings With Geometric Rhombus And Star Patterns Electroplated For Women
Wholesale Fashion Woven Texture Titanium Steel And Pearl Earrings With Geometric Rhombus And Star Patterns Electroplated For Women
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Rhombus,Star,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images





Wholesale Fashion Woven Texture Titanium Steel And Pearl Earrings With Geometric Rhombus And Star Patterns Electroplated For Women
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Rhombus,Star,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Rhombus,Star,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























