
Wholesale Fashionable Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Colorful Zircon Disc Earrings Necklace Ring Set For Women
Wholesale Fashionable Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Colorful Zircon Disc Earrings Necklace Ring Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Versatile,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images






Wholesale Fashionable Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Colorful Zircon Disc Earrings Necklace Ring Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Versatile,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Versatile,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 10g |























