
Wholesale Fashionable Rectangular Metal And Stainless Steel Chain Watch With Roman Scale And Printed Logo
Wholesale Fashionable Rectangular Metal And Stainless Steel Chain Watch With Roman Scale And Printed Logo
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Fashionable Rectangular Metal And Stainless Steel Chain Watch With Roman Scale And Printed Logo
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |





















