
Wholesale Fashionable Simple Temperament Clavicle Necklace With Natural Freshwater Pearl And Geometric Shape Made Of Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Fashionable Simple Temperament Clavicle Necklace With Natural Freshwater Pearl And Geometric Shape Made Of Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89More Images





Wholesale Fashionable Simple Temperament Clavicle Necklace With Natural Freshwater Pearl And Geometric Shape Made Of Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |





















