
Wholesale Fashionable Sweet Alloy Ring With Flower Pattern And Diamond Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 17g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images




Wholesale Fashionable Sweet Alloy Ring With Flower Pattern And Diamond Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Natural,Plants And Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 17g |























