
Wholesale Female Casual Alloy And Plastic Sanrio Kitty Heart Cartoon Quartz Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
Wholesale Female Casual Alloy And Plastic Sanrio Kitty Heart Cartoon Quartz Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Casual |
| Weight | 44g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Wholesale Female Casual Alloy And Plastic Sanrio Kitty Heart Cartoon Quartz Watch With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Casual |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Casual |
| Weight | 44g |























