
Wholesale Female Casual Retro Watch With Imitation Leather Strap Alloy Case Round Dial And Metal Buckle
Wholesale Female Casual Retro Watch With Imitation Leather Strap Alloy Case Round Dial And Metal Buckle
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 33g |
More Images








Wholesale Female Casual Retro Watch With Imitation Leather Strap Alloy Case Round Dial And Metal Buckle
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 33g |























