
Wholesale Female Fashion Malachite Green Diamondencrusted Alloy Watch With Small Square Plate And Horseshoe Buckle
Wholesale Female Fashion Malachite Green Diamondencrusted Alloy Watch With Small Square Plate And Horseshoe Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 78g |
Original: $8.23
-65%$8.23
$2.88More Images




Wholesale Female Fashion Malachite Green Diamondencrusted Alloy Watch With Small Square Plate And Horseshoe Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 78g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 78g |























