
Wholesale Female Gold Zinc Alloy Flower Waist Chain Fashionable Versatile Dress Waist Accessory
Wholesale Female Gold Zinc Alloy Flower Waist Chain Fashionable Versatile Dress Waist Accessory
| Buckle Elements | Flowers |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Zinc Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 37g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images




Wholesale Female Gold Zinc Alloy Flower Waist Chain Fashionable Versatile Dress Waist Accessory
| Buckle Elements | Flowers |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Zinc Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Flowers |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Zinc Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 37g |























