Wholesale Female Students' Fashion Silicone Watch With Rhinestones Round Dial And Sapphire Crystal Glass Mirror Luxury Leisure Style
Wholesale Female Students' Fashion Silicone Watch With Rhinestones Round Dial And Sapphire Crystal Glass Mirror Luxury Leisure Style
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 27g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images
Wholesale Female Students' Fashion Silicone Watch With Rhinestones Round Dial And Sapphire Crystal Glass Mirror Luxury Leisure Style
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 27g |























