
Wholesale Female Students' Retro Simple Metal Disc Watch With Stainless Steel Buckle And Round Dial
Wholesale Female Students' Retro Simple Metal Disc Watch With Stainless Steel Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images







Wholesale Female Students' Retro Simple Metal Disc Watch With Stainless Steel Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















