
Wholesale Ferris Wheel Cartoon Girl Princess Design Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Jewelry Set For Children And Unisex
Wholesale Ferris Wheel Cartoon Girl Princess Design Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Jewelry Set For Children And Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images








Wholesale Ferris Wheel Cartoon Girl Princess Design Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Jewelry Set For Children And Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















