
Wholesale Ferris Wheel Colorful Snowflake Zircon Jewelry Set For Women Stainless Steel Electroplated Light Luxury Style Necklace Bracelet Earrings
Wholesale Ferris Wheel Colorful Snowflake Zircon Jewelry Set For Women Stainless Steel Electroplated Light Luxury Style Necklace Bracelet Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images










Wholesale Ferris Wheel Colorful Snowflake Zircon Jewelry Set For Women Stainless Steel Electroplated Light Luxury Style Necklace Bracelet Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















