
Wholesale Ferris Wheel Dopamine Crystal Stainless Steel Chain Clavicle Necklace And Bracelet For Women In Light Luxury Style With Electroplating
Wholesale Ferris Wheel Dopamine Crystal Stainless Steel Chain Clavicle Necklace And Bracelet For Women In Light Luxury Style With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images






Wholesale Ferris Wheel Dopamine Crystal Stainless Steel Chain Clavicle Necklace And Bracelet For Women In Light Luxury Style With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















