
Wholesale Ferris Wheel Earrings And Necklace Set For Women Made Of Stainless Steel And Black Onyx With Titanium Steel Pendant And 18K Real Gold Electroplating
Wholesale Ferris Wheel Earrings And Necklace Set For Women Made Of Stainless Steel And Black Onyx With Titanium Steel Pendant And 18K Real Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Black Onyx |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images
















Wholesale Ferris Wheel Earrings And Necklace Set For Women Made Of Stainless Steel And Black Onyx With Titanium Steel Pendant And 18K Real Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Black Onyx |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Black Onyx |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















