
Wholesale Ferris Wheel Elegant Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Set For Women
Wholesale Ferris Wheel Elegant Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Freshwater Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images







Wholesale Ferris Wheel Elegant Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated Necklace Bracelet Earrings Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Freshwater Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Freshwater Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















