
Wholesale Ferris Wheel French Tassel Imitation Pearl Long Sweater Chain Titanium Steel Geometric Electroplated Unisex Jewelry Accessories
Wholesale Ferris Wheel French Tassel Imitation Pearl Long Sweater Chain Titanium Steel Geometric Electroplated Unisex Jewelry Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 30g |
Original: $4.50
-65%$4.50
$1.57More Images






Wholesale Ferris Wheel French Tassel Imitation Pearl Long Sweater Chain Titanium Steel Geometric Electroplated Unisex Jewelry Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 30g |























