
Wholesale Ferris Wheel Geometric Inlaid Necklace Pendant Stainless Steel 18K Gold Plated Titanium Steel Clavicle Chain Unisex
Wholesale Ferris Wheel Geometric Inlaid Necklace Pendant Stainless Steel 18K Gold Plated Titanium Steel Clavicle Chain Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.43
-65%$4.43
$1.55More Images






Wholesale Ferris Wheel Geometric Inlaid Necklace Pendant Stainless Steel 18K Gold Plated Titanium Steel Clavicle Chain Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















