
Wholesale Ferris Wheel Jewelry Set For Women And Men Stainless Steel And Titanium Steel Cnc Inlaid Zircon Three Diamond Necklace And Ring Electroplated
Wholesale Ferris Wheel Jewelry Set For Women And Men Stainless Steel And Titanium Steel Cnc Inlaid Zircon Three Diamond Necklace And Ring Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25More Images








Wholesale Ferris Wheel Jewelry Set For Women And Men Stainless Steel And Titanium Steel Cnc Inlaid Zircon Three Diamond Necklace And Ring Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















