
Wholesale Ferris Wheel Natural Freshwater Pearl Turquoise Tassel Pull Clavicle Necklace For Women Made Of Stainless Steel With Electroplating
Wholesale Ferris Wheel Natural Freshwater Pearl Turquoise Tassel Pull Clavicle Necklace For Women Made Of Stainless Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images






Wholesale Ferris Wheel Natural Freshwater Pearl Turquoise Tassel Pull Clavicle Necklace For Women Made Of Stainless Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















