
Wholesale Ferris Wheel Pattern Electroplated Stainless Steel And Enamel Glaze Jewelry Set For Children And Women
Wholesale Ferris Wheel Pattern Electroplated Stainless Steel And Enamel Glaze Jewelry Set For Children And Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 30g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images








Wholesale Ferris Wheel Pattern Electroplated Stainless Steel And Enamel Glaze Jewelry Set For Children And Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 30g |





















